seçimlerboykot 2013BOYKOT KAMPANYASI HAZIRLIĞI DEVAM EDİYOR!
yazarın tüm yazıları:

BOYKOT KAMPANYASI HAZIRLIĞI DEVAM EDİYOR!

Yeniçağ podcastını dinleyin

miting2009_kYKP’nin hafta içinde yaptığı üye toplantıları ile aktif boykot kampanyası için çalışmaları devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan YKP Örgütlenme Sekreteri Murat Kanatlı, geçen boykot kampanyasında olduğu gibi yeninden Boykot Eylem Komitesi kurulduğunu ve çalışmaları bu Komite’nin koordine edeceğini söyledi.

Kanatlı, Boykot Eylem Komitesi’nin, Celal Devrim Önen, Rasıh Keskiner, Tegiye Birey, Murat Kanatlı, Alpay Durduran, Didem Gürdür, Yaşar Karakaş, Faika Deniz Paşa, Tolga Yücedal, Haluk Selam Tufanlı, Emir Taşcıoğlu, Halil Paşa, Serhan Gazioğlu’nden oluştuğu bilgisini de verdi. Komitenin seçime kadarki süreçte çalışmaların koordinasyonuna destek olacağını belirten Kanatlı, Boykot Eylem Komitesi koordinasyonu ise Celal Devrim Önen ve Rasıh Keskiner’in yapacağı açıkladı…

Kanatlı, yapılacak çalışmaları da netleştirmek için İlçelerde de toplantılar başladığı bilgini de verdi. “Bu akşam Lefkoşa İlçesinde toplantı gerçekleştirilecek, Mağusa ve Girne’de benzer toplantılar ilçelerde gerçekleştirilecek” diyen Kanatlı 8 Temmuz’da gerçekleşecek Parti Meclisi sonrası kampanyayı başlatacaklarını belirtti. Kanatlı, 8 Temmuz’dan önce çeşitli kesimlerle toplantıların devam edeceğini, kitle toplantısı yaparak görüş alışverişinde bulmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Kanatlı, geçmişteki boykot kampanyalarında, bölgesel kitle toplantıları gerçekleştirdiklerini, kavşak eylemleri yaptıklarını, bildiri dağıttıklarını anlattı ve seçime katılan partiler her ne yapıyorsa, tümünü yaparak boykot kampanyası gerçekleştirdiklerini hatırlattı ve bu sene de benzer bir kampanya hazırlığı içinde olduklarının bilgisini verdi.

Kanatlı, YKP olarak seçim sürecinde aktif şekil olacaklarını ve rejime karşı tepkinin ortaya çıkması için halkı sandığa gitmemeye çağıracaklarını bu nedenle düşünce ve ifade özgürlüğüne saygı çerçevesinde basın yayın organlarından kendi görüşlerine de yer verilmesini umut ettiklerini söyledi.

Kanatlı, geçmiş süreçlerde olduğu gibi YKP’nin düşüncelerini, çalışmalarını ve değerlendirmelerini sosyal medya başta olmak üzere internet üzerinde de yaygın şekilde dağıtacaklarını söyledi.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
5,999BeğenenlerBeğen
796TakipçilerTakip Et
1,253TakipçilerTakip Et
261AboneAbone Ol

yazılar

Yeniçağ Podcastını dinleyin